Felanmälan

circle-arrow

Vid felanmälan, ring dygnet runt på 08-522 258 00

Ledning

Mikael Esmond

VD/försäljning och projektledning

08-449 28 32

mikael.esmond@sterikshiss.se

Kenneth Bergström

Ledning / Försäljning och projektledning

08-449 28 39

kenneth.bergstrom@sterikshiss.se

Lotta Tillberg

Ekonomiansvarig

08-449 28 31

lotta.tillberg@sterikshiss.se

Installation

Jonnie Junker

Arbetsledning moderniseringar och nyinstallation

08-19 42 00

jonnie.junker@sterikshiss.se

Charlie Dalebjer

Försäljning av moderniseringar och nyinstallation

08 562 411 93

charlie.dalebjer@sterikshiss.se

Service

Mattias Bergström

Arbetsledning reparationer & besiktningsanmärkningar

08-449 28 38

mattias.bergstrom@sterikshiss.se

Joacim Östman

Arbetsledning service norrdistriktet

08-449 28 36

joacim.ostman@sterikshiss.se

Peter Mattsson

Arbetsledning service söderdistriktet

08-449 28 34

peter.mattsson@sterikshiss.se

Markus Matinmikko

Försäljning av reparationer, besiktningsanmärkningar, installation och service

08-562 411 99

markus.matinmikko@sterikshiss.se

Robert Hedström

Lageransvarig

08-56 24 11 42

robert.hedstrom@sterikshiss.se

Kundcenter och support

Sophia Jäderström

Kundcenter

08-562 411 95

sophia.jaderstrom@sterikshiss.se

Petra Eriksson

Kundcenteransvarig

08-449 28 33

petra.eriksson@sterikshiss.se

Administration

Johanna Bergström

Ekonomiassistent & administration

08-562 411 44

johanna.bergstrom@sterikshiss.se

Anna Svärling

Administration

08-562 411 50

anna.svarling@sterikshiss.se

Marita Janulf

Administration

08-562 411 87

marita.janulf@sterikshiss.se