Felanmälan

circle-arrow

Vid felanmälan, ring dygnet runt på 08-522 258 00

Ledning

Mikael Esmond

VD/försäljning och projektledning

08-449 28 32

mikael.esmond@sterikshiss.se

Kenneth Bergström

Ledning / Försäljning och projektledning

08-449 28 39

kenneth.bergstrom@sterikshiss.se

Lotta Tillberg

Ekonomiansvarig

08-449 28 31

lotta.tillberg@sterikshiss.se

Installation

Jonnie Junker

Arbetsledning moderniseringar och nyinstallation

08-19 42 00

jonnie.junker@sterikshiss.se

Mathias Werbelow

Försäljning av moderniseringar och nyinstallation

08-562 411 15

mathias.werbelow@sterikshiss.se

Service

Mattias Bergström

Arbetsledning service

08-449 28 38

mattias.bergstrom@sterikshiss.se

Markus Johnson

Försäljning av reparationer, besiktningsanmärkningar och service

08-562 411 93

markus.johnson@sterikshiss.se

Robert Hedström

Lageransvarig

08-56 24 11 42

robert.hedstrom@sterikshiss.se

Kundcenter och support

Petra Eriksson

Kundcenteransvarig

08-449 28 33

petra.eriksson@sterikshiss.se

Johanna Bergström

Kundcenter

08-562 411 44

johanna.bergstrom@sterikshiss.se

Maria Carlsson

Kundcenter

08-4492834

maria.carlsson@sterikshiss.se

Administration

Anna Svärling

Administration

08-562 411 50

anna.svarling@sterikshiss.se

Alexander Hallberg

Administration

08-562 411 92

alexander.hallberg@sterikshiss.se